Nano Gümüş Mucizesi
Buradasınız: Anasayfa / Nano Gümüş Mucizesi
Nano Gümüş Mucizesi

1. Nano Teknolojik Çalışmalar: Farklı bitki özütleri ile “Nano Gümüş” iyonlarının sentezinden oluşan, %100 Bitkisel (Vegan/ V-Label: European Vegetarian Union) belgesine sahip, doğaya ve insana zarar vermeyen, Tip2 ve Tip4 belge onaylı, T.C. Sağlık Bakanlığı ve dünyanın en saygın laboratuvarlarıdan “Merieux NutriScience” tarafından test edilerek onaylanmış, genel ve kişisel kullanıma uygun Nanoteknolojik Biyosidal dezenfektan.
2. Hızlı, Geniş Etkili, Uzun Süreli Koruyucu: Nanoteknolojik Antimikrobiyal Dezenfektan İnsan sağlığına ve çevreye zarar veren, hastalıklara neden olan mikro organizmaları, bakterileri ve virüsleri yok etmek. Aynı zamanda gıdalarda ve mekanlarda küf, mantar ve yosun oluşumunu engellemek veya oluşum süreçlerini uzatmak.
3. Doğaya ve İnsana Saygılı, VEGAN Dezenfektan Nanoteknolojik çalışmalar sonucu elde edilen 4-10 nanometre büyüklüğündeki Gümüş iyonları ile farklı bitki özütlerinin karışımından elde edilmiş hazır solüsyondur. Solunum sistemimize ve cilt yüzeylerine zarar vermez. Kokusuz bir dezenfektandır. Korozyona sebep olacak maddeler içermez. İçeriğinde, Hidrojen Peroksit, Alkol, Flor gibi çevreye ve insana zararlı kimyasallar bulunmaz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın